No block: K3DCAROUSEL in file: templates/default/container.tpl
Oświetlenie do biura Recepcja - Oświetlenie biurowe

 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą...

Najlepszą wizytówką biura, która musi robić wrażenie na klientach jest recepcja.

Dobre i eleganckie oświetlenie tej przestrzeni wyrobi bez wątpienia pierwsze pozytywne wrażenie o Waszej firmie.

Nie należy jednak zapominać, że jest to miejsce pracy i wymaga z uwagi na jej charakter naprawdę dobrego i przyjaznego oświetlenia, które nie będzie niepotrzebnie obciążać wzroku. Pomagamy dobrać oświetlenie, które wpisze się ogólną konwencję Waszego biura, niezależnie czy mamy do czynienia z firmą rodzinną czy wielką korporacją.

 


PROFI H 60 BAR / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca lub nabudowana oprawa oświetleniowa na świetlówkę T5 . Obudowa wykonana jest z profilu aluminiowego i może być malowana na dowolny kolor z palety RAL. Oprawa może być montowana bezpośrednio na suficie lub zwieszona na różnej długości zwieszakach (patrz akcesoria dodatkowe). Oprawy mogą być łączone ze sobą w systemy oświetleniowe o różnych długościach i kształtach.

 


PROFI 80 BAR / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca lub nabudowana oprawa oświetleniowa na świetlówkę T5 . Obudowa wykonana jest z profilu aluminiowego i może być malowana na dowolny kolor z palety RAL. Oprawa może być montowana bezpośrednio na suficie lub zwieszona na różnej długości zwieszakach (patrz akcesoria dodatkowe). Oprawy mogą być łączone ze sobą w systemy oświetleniowe o różnych długościach i kształtach.


PROFI 48 TEC5 OP / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 48. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - opal.

 


PROFI 48 TEC5 PL / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 48. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - raster paraboliczny.

 


 

PROFI 48 TEC5 OP Q2 / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5 i dwa źródła QR111. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 48. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - opal.

 


PROFI 48 TEC5 OP Q4 / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5 i cztery źródła QR111. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 48. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - opal.

 


PROFI 48 TEC5 PL Q2 / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5 i dwa źródła QR111. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 48. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - raster paraboliczny.

 


PROFI 48 TEC5 PL Q4 / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5 i cztery źródła QR111. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 48. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - raster paraboliczny.

 


PROFI 58 TEC5 OP Q21 / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5 i dwa źródła QR111. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 58. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - opal.

 


PROFI 58 TEC5 PL Q21 / Oświetlenie do biura / Recepcja
Wisząca oprawa świecąca góra/dół na świetlówkę T5 i dwa źródła QR111. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu PROFI 58. Wszystkie kolory RAL dostępne na życzenie. Standardowa długość zawiesi - 1 metr. Przesłona - raster paraboliczny.

 

Maxi-Light Maxi-Light blog Maxi-Light twitter MaxiLight youtube.com Maxi-Light digg.com maxi-light delicious.com Homepage maxi-light.pl